На Чернігівщині відзначили 170-ті роковини від дня народження Марії Заньковецької, відомої в Україні театралки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/453873533_914128807423741_1329355434789140420_n-e1722837897982-780x470.jpg)
Сьогодні минає 170 років від дня народження Марії Заньковецької, однієї з найяскравіших постатей в історії українського театру. У Ніжині біля пам’ятника Марії Заньковецькій відбувся захід присвячений творчості відомої театралки.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/453874610_914128747423747_1185826829417187454_n-963x642.jpg)
Про це повідомляє Ніжинська міська рада.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/454236687_914128760757079_8202210091398829983_n-1024x575.jpg)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Коханка», «Гречаники» та «Баламут»: відновлені фольклорні традиції Сіверщини звучали у Чернігові
Під час заходу глядачі мали нагоду дізнатися багато цікавого про життя та творчість прими театру корифеїв та переглянути театральні замальовки від студентів коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької.
Вихованці коледжу продемонстрували свої акторські здібності, виконавши уривки з «Наймички» Івана Карпенка-Карого, «Циганки Ази» Михайла Старицького та «Наталки Полтавки» Івана Котляревського, де видатна акторка зіграла головні ролі.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/453871424_914128764090412_3467114731541189191_n-428x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv