На Чернігівщині військові допомогли відновити зруйнований міст (Фото)

  • На Чернігівщині військові допомогли відновити зруйнований міст (Фото)
  • На Чернігівщині військові допомогли відновити зруйнований міст (Фото)

Військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України із Сумщини наразі виконують завдання у Чернігівській області.

Учора, 22 червня, після капітального відновлення було введено в експлуатацію міст через річку Трубіж. Цей міст, довжина якого лише 12 метрів, має велике значення для місцевих, адже після його руйнування практично вся Бобровицька об’єднана територіальна громада залишилася відрізаною від постачання.

За словами Козелецького селищного голови Валентина Бригинця, цей міст було зруйновано на початку повномасштабного вторгнення російських військ задля недопущення просування ворога в глиб України.

— Руйнування цього мосту по суті вберегло мешканців Козелецької громади від окупації. До того ж загарбники не змогли вийти на стратегічну «артерію» — трасу Чернігів-Київ. Тобто цей міст через річку Трубіж у певному сенсі має стратегічне значення. А яке надважливе значення він має для місцевих мешканців, можете лише уявити, адже щоб проїхати на інший бік річки, доводилося долати відстань майже в 100 кілометрів, — говорить Валентин Бригинець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Який нині стан чернігівського мосту через Десну

До того ж мешканці Козелецької громади ані на хвилину не забували, що на тому березі залишилися відрізаними від постачання їхні сусіди. Тому було організовано підвіз продуктів, ліків та інших необхідних речей до зруйнованого мосту. А потім по тимчасових кладочках та на мотузках усі ці необхідні речі передавалися на інший берег у Бобровицьку громаду.

— Так спільними зусиллями ми намагалися знайти вихід із ситуації, що склалася. Тому я безмежно вдячний військовим, які безпосередньо виконували роботи, і нашим місцевим волонтерам, які знайшли можливість у такий скрутний час забезпечити будівництво мосту необхідними матеріалами, — зазначив Козелецький селищний голова.

Роботами з відновлення мосту керував підполковник Олег Сомок. Це далеко не перший подібний об’єкт, який ввели в експлуатацію його підлеглі. Їх із вдячністю згадують мешканці Фастівського району Київщини, де вони збудували 5 мостових переходів.

— Завдяки набутому досвіду особливих труднощів з відновленням цього мосту не було. До того ж ми вражені підтримкою місцевих. Обидві територіальні громади, які з’єднує цей міст, надавали посильну підтримку. Окрема подяка місцевим підприємцям, які надали необхідні будівельні матеріали. Тобто це той самий випадок, коли відчуваєш єдність усього нашого народу, завдяки чому нас не перемогти, — говорить підполковник Олег Сомок.

Слід зазначити, що це не перший міст, який військовослужбовці ДССТ відновили на Чернігівщині. Днями було введено в експлуатацію автомобільний мостовий перехід через річку Супій в Ніжинському районі.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Джерело: АрміяInform

Немає коментарів

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register