На Чернігівщині визначали кращого бойового медика (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/95923589_1097979290588341_5796815401182560256_n-e1588924772868.png)
На базі 205-го Центру тактичної медицини, розташованого у смт Десна, що на Чернігівщині, протягом трьох днів визначали кращого військового медика серед фахівців підрозділів 169-го Навчального центру.
Про це повідомляє НЦ «Десна».
У перший день змагань фахівці з тактичної медицини показали свої теоретичні знання. Вони проходили тестування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині СБУ провела контрдиверсійні командно-штабні навчання
На другий день бойові медики вже змагалися в практичних вміннях. Представники частин «Десни» проходили п’ять конкурсних локацій і виконували завдання, які їм ставили інструктори та викладачі 205-го ЦТМ. Зокрема вони мали евакуювати пораненого з поля бою. Саме це було найважчим.
У результаті змагань кращим фахівцем із тактичної медицини став представник ремонтно-відновлювального батальйону, «срібло» отримав автомобільний батальйон, а третє місце судді віддали 300-му навчальному танковому полку.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv