Суспільство

На Чернігівщині влаштували літнє свято морозива (Фото)

«Охолоджене щастя», «зимова казка», «молочна радість», «крижана пристрасть», «снігове молоко», і навіть «прохолодний антидепресант» — це морозиво!

Корюківські книголюбчики та книгознавчики влаштували кулінарну веселку «Солодко та прохолодно», присвячену цьому найвідомішому літньому смаколику. Свято розпочалося з невеликої мандрівки в історію виникнення морозива.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У селі на Чернігівщині мріють про перукарню

«Далі присутні із задоволенням брали участь у розважально-ігровій програмі. Окрім традиційних вікторин і загадок і головоломок учасники придумували рекламу улюбленого сорту морозива та освідчувались йому в любові. Найвеселішим і найнесподіванішим виявився конкурс кулінарів. Командам запропонували придумати оригінальний рецепт власного морозива, а також назвати його складники. У результаті з’явились незвичайні, але смачні нові види.

Дуже цікавим був і театральний конкурс. Кожен виявив свої артистичні здібності, зображуючи продавця морозива або ж морозиво, яке розтає чи інші мініатюри», — зазначають у Корюківській публічній бібліотеці.

Нагородою для усіх ласунчиків став смачний фінал свята — кожен отримав найкращі літні ласощі – морозиво.

Фото – Корюківска публічна бібліотека

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button