Суспільство

На Чернігівщині ювенальні поліцейські розказали про покарання для осіб, які продають алкоголь дітям

Ювенальна поліція нагадує суб’єктам господарювання, що за продаж алкоголю дітям вони можуть отримати штрафи та втратити ліцензії.

В січні-березні 2021 року поліцейські склали 46 протоколів за продаж неповнолітнім спиртних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів (частина 2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення). 11 протоколів склали дільничні інспектори поліції, 35 — співробітники ювенальної превенції. У порівнянні з першим кварталом 2020 року правоохоронці склали таких протоколів на 130% більше. З них 14 порушень поліцейські зафіксували в Прилуцькому районі, 13 — Чернігівському, 11 — Прилуцькому, по 4 у Корюківському та Новгород-Сіверському районах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неповнолітній чернігівець за кермом авто намагався втекти від патрульних (Відео)

«Всі матеріали за фактами продажів неповнолітнім тютюнових виробів та алкоголю направлені на розгляд до адміністративних комісій. 10 матеріалів направлено на розгляд до Державної фіскальної служби для  прийняття рішення про анулювання ліцензій на право торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами», — розповіла начальниця відділу ювенальної превенції ГУНП в Чернігівській області Ольга Панкратова.

Інспектори ювенальної превенції регулярно нагадують продавцям крамниць про відповідальність за продаж алкогольних та тютюнових виробів особам, що не досягли повноліття. В кожному торговельному закладі вони залишають тематичні наліпки.

За перший квартал цього року поліцейські склали 23 протоколи за доведення неповнолітніх до стану сп’яніння (стаття 180 Кодексу України про адміністративні правопорушення). З них 10 порушень виявлено в Чернігівському районі, 6 — Корюківському, 5 — Прилуцькому, 4 — Ніжинському та 2 – в Новгород-Сіверському. Так, наприклад, в лютому Чернігівська поліція притягнула до відповідальності чоловіка, який напоїв школярку до нестями.

Сектор комунікації

поліції Чернігівської області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button