На Чернігівщині з’явиться соціальний хаб

06_111150_news2_06082021_d2

Незабаром Ніжинська територіальна громада реалізуватиме проєкт під назвою «Створення соціального хабу «Ми разом» на базі відділення денного перебування Територіального центру Ніжинської ТГ», повідомляє MYNIZHYN.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Інтерактивний скансен» у Ніжині: що це та хто фінансує?

У рамках «Фонду малих проєктів – Україна 2021 UA02», який проводився Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні для учасників проєкту «Соціальні послуги: індивідуальна фасилітація для ефективного функціонування» відібрані 3 проєктні заявки з 6 поданих учасниками.

Серед переможців і ніжинський проєкт . Загальна вартість  – 528 400 грн, співфінансування від Фонду міжнародної солідарності – 456 400 грн.

Відтак у приміщенні центру облаштують комфортний простір для людей з інвалідністю та людей похилого віку. Хаб обладнають мультимедійною технікою, меблями, також там облаштують санітарну кімнату. Ще закуплять стіл для пісочної арт-терапії, соляні лампи, світловий дощ. На території хабу проводитимуть майстер-класи з творчості та інші заходи для людей з індвалідністю та людей похилого віку.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register