Суспільство

На дамбі річки Стрижень почалося скидання води

На дамбі на річці Стрижень (район вулиці Героїв Чорнобиля) 25 лютого почалося скидання води згідно з режимом роботи, який рекомендувало Деснянське басейнове управління.

Незвичайно теплий день 25 лютого в місті Чернігів спричинив дуже швидке танення снігу. Працівники дільниці очисних споруд і зливової (дощової) каналізації комунального підприємства АТП-2528 весь день звільняли від снігу зливові лотки та канави на вулицях Декабристів і Ревуцького.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У міській раді спрогнозували весняні паводки в Чернігові

Можна було дивуватися, як загатили корками зі снігу місце на перехресті вулиць Михайла Могилянського і Декабристів та стічні труби під вулицею Мартина Небаби на перехресті з вулицею Декабристів.

Найбільш проблемним місцем приблизно о 13–15-й годині дня стала ділянка вулиці Ревуцького перед вулицею Декабристів. Через снігові затори вода ринула у двір Ревуцького, 8.

У цьому місці на вулицю Декабристів і аж до перехрестя з вулицею Небаби вийшли жителі з лопатами і разом із комунальниками зробили для води безперешкодний шлях.

До 15:30 рівень води на Ревуцького спав на 30 сантиметрів і вона майже безперешкодно йшла канавою і лотками аж до входу під землю на перехресті Михайла Могилянського і Декабристів та вільно входила в трубу під проспектом Миру і прямувала до Стрижня.

За інформацією КП «АТП-2528» 

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button