Суспільство
На Ічнянщині урочисто зустріли свого героя — бійця АТО
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/IMG_20170203_190712-e1486460739819.jpg)
У новорічну ніч під час бою із ворожою диверсійно-розвідувальною групою, яка намагалася захопити позицію поблизу Новоолександрівки, тяжке поранення в голову отримав військовослужбовець-земляк з Івангорода Олександр Шкуліпа.
Нарешті після складних операцій, лікування в Харківському військовому госпіталі нашого бійця АТО ічнянські волонтери привезли додому.
Героя зустріли громадські активісти, представники органів влади та небайдужі ічнянці. Вдячні земляки щиро подякували Олександру за його мужність, героїзм і силу духу, які він виявив у жорстоких боях за рідний край, за Батьківщину.