На кого є попит у роботодавців Чернігівщини: ТОП-5 вакансій січня
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/kak-nayti-rabotu-vozmojnosti-1024x679-e1643990146979.jpg)
З початку року найбільшим попитом у роботодавців області користуються робітники переробної промисловості, сільського господарства, торгівлі та послуг.
За професійними групами найбільш затребувані:кваліфіковані робітники з інструментом,робітники з обслуговування, експлуатації та устаткування машин,працівники сфери торгівлі та послуг,а також некваліфіковані працівники.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У чернігівському дитсадку відремонтували харчоблок (Фото)
Отож, у Топі 5 професій січня: продавець продовольчих товарів, водій автотранспортних засобів, бухгалтер, тракторист, підсобний робітник.
На початок лютого 2022 року у базі Державної служби зайнятості налічувалося 48,6 тис. вакансій, зокрема від роботодавців Чернігівщини — більше 700 пропозицій.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv