На місці поховання Якова Омелюти в Мені встановлено інформаційний знак
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/230509778_4503141963080722_7943325658748375974_n-e1628582365512.jpg)
До Дня міста у Мені вшанували пам’ять знаного земляка – сотенного отамана Менської сотні Якова Омелюти.
Про це повідомляє міська рада.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові розробили Insta-мапу
Працівники КП «Менакомунпослуга» провели роботи з благоустрою прилеглої до місця поховання території, тут встановили інформаційний знак, що висвітлює історію Менської сотні та життєвий шлях отамана.
За словами директора менського краєзнавчого музею імені В.Ф. Покотила Віталія Крутого, в найближчому майбутньому в цьому місці буде облаштовано меморіальний комплекс. Зокрема, буде встановлено ще один стенд – із зображенням Троїцької церкви, котра також знаходилася на цій території.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv