Суспільство
На перехресті вулиць Гончої та Гетьмана Полуботка встановлять світлофор
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/12488_2-e1560411603502.jpeg)
За встановлення світлофора на цьому перехресті просили містяни. На їх думку, це може зменшити аварійність. Відповідна електронна петиція з пропозицією встановити світлофор на цьому перехресті набрала необхідну кількість підписів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нещасливе перехрестя: у Чернігові ДТП
В Управлінні ЖКГ міської ради замовлять проектну документацію. Далі вона пройде експертизу. Потім через систему Prozorro буде оголошено тендер на проведення робіт: монтаж мереж, самого світлофора та супутні роботи. З міського бюджету для цього об’єкту виділять орієнтовно 650 тис. грн.
Прес-служба Чернігівської міської ради