Суспільство
На перехресті вулиць В’ячеслава Чорновола та 1-ї Гвардійської Армії ускладнено рух транспорту
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/50989085_2411496345591801_9118598551641784320_n-e1548410883969.jpg)
У зв’язку з поривом водопроводу діаметром 100 мм на перехресті вулиць В’ячеслава Чорновола та 1-ї Гвардійської Армії та проведенням аварійно-ремонтних робіт 25.01.2019 з частковим обмеженням руху на зазначеному перехресті, рух транспорту буде ускладнено.
Прохання до водіїв по можливості обирати маршрути за межами зазначеного перехрестя.
Інформаційна служба КП «Чернігівводоканал»