Суспільство
На сесії Чернігівської обласної ради читають вірші
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/2016-07-20_11-e1522226373335.jpg)
Розпочала роботу 12-та сесія обласної ради. На порядку денному – понад сто питань, зокрема і звіти голови Чернігівської ОДА, інформація від обласного прокурора.
На початку сесії вшанували загиблих під час військових дій чернігівців і вручили звання почесних громадян заступнику голови Чернігівської облради Валентину Мельничуку та поету Дмитру Іванову.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На сесії Чернігівської облради розглянуть понад 100 важливих питань
Останній на знак подяки зачитав із трибуни свого вірша.