Суспільство
На території ліцею №15 у Чернігові затримали хлопця з наркотиками
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/100862220_2313568012280869_398932002859909120_n-e1590566411580.jpg)
Сьогодні близько опівночі один з екіпажів патрульної поліції помітив на території ліцею №15, що на вулиці Козацькій, молоду людину, яка вживала алкоголь.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові затримали підозрюваного у вбивстві 37-річного жителя міста
Поліцейські з’ясували, що хлопцю 25 років, він місцевий. Під час поверхневої перевірки інспектори виявили у молодика поліетиленові пакетики з білою порошкоподібною речовиною та рослинною речовиною з характерним запахом конопель.
Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv