«Нам урвався терпець», – працівники Корюківського лісгоспу про беззаконня на підприємстві

Замість вирішення конфлікту справа Корюківського лісгоспу обростає новими шарадами.

16830169_1870599243223284_133594105_n

Так, трудовий колектив підприємства з листом звернувся до редакції ЧЕline, у якому працівники розповідають про беззаконня, що почалися з призначенням тимчасово виконуючого обов’язки директора В’ячеслава Чижа, і наголошують на критичності ситуації.

Текст повідомлення подаємо без змін:

«Ми, працівники ДП «Корюківське лісове господарство», звертаємося до Вас з проханням донести правду до читачів та просвітити громадськість.

Вже нема сил терпіти це беззаконня, яке твориться на Корюківщині. А все почалося з призначення нового директора лісгоспу. За всю історію існування підприємства (з 1936 р.) такого ще не було, щоб трудовий колектив у повному складі піднявся і вийшов на страйки і протести, а потім ще й висловив недовіру своєму керівникові.

З першого дня роботи (середина вересня минулого року) новий директор не знайшов спільної мови з нами, у спілкуванні поводить себе по-хамськи, людей не поважає, принижує та знущається, роздає незрозумілі непотрібні розпорядження, а найогидніше – весь ліс, який ми заготовляємо, він оптом перевозить на таке собі місцеве підприємство «Біомас», яке в подальшому перепродує деревину до ЛНР і ДНР, в той час, коли наші хлопці гинуть від куль сепаратистів.

Ми чули і знаємо, що ще за часів Януковича, якраз десь через півроку після інавгурації, деревообробне підприємство «Біомас» за видатні заслуги, в якості подяки, віддали якомусь політичному консультанту. Казали, що дуже досвідчений і навіть на виборах в Росії працював, а тоді, мабуть, допоміг Януковичу булаву отримати. Тоді ходили такі чутки. Підприємство щось трохи переробляло, але не дуже.

А от з призначенням Чижа – запрацювало на повну «котушку». За якими цінами і на яких умовах Чиж віддає деревину не важко догадатися. Знаючі люди казали, що нам цього Чижа для цього і прислали, щоб забаганки «Біомаса» виконувати, бо у нього за спиною хтось дуже серйозний стоїть, навіть всіх наших обласних «нахилили».

Ні губернатор, ні голова ради не хочуть втручатися, аби допомогти простому люду, мабуть, також команду по-вертикалі отримали.

А поліція і прокуратура не чують, і не бачать, а тільки «кришують»  директора та відпочивають разом у «Бречі». Разів 5 бачили джипи киянина – власника «Біомаса», Чижа та керівництво поліції і прокуратури разом. А сам Чиж весь час нам заявляє, що в керівництві поліції та прокуратури все схвачено і домовлено на високому рівні.

Що ж це за країна така, коли простих роботяг в дурнів сталять, за людей не вважать, а якимось політичним заробітчанам підприємства з цілими лісами дарують. І куди дивиться Служба безпеки, коли той ліс «Біомас» в ЛНР та ДРН перепродує?

Нам урвався терпець і ми вимагаємо звільнення Чижа від займаної посади. Ми хочемо чесно працювати для країни. Ми налаштовані рішуче і збираємось стояти до останнього, допоки не буде виконано нашу колективну вимогу – звільнення тимчасово виконуючого обов’язки директора підприємства В’ячеслава Чижа.

Нас вже не залякати – ми будемо йти до кінця, чого б нам це не вартувало. Ми не худоба і не раби, нас доганами і звільненнями не залякаєте! Ми хочемо жити по-чесному, а не по-новому, у вільній, соборній, незалежній і квітучій Україні!

Слава Україні!».

Нагадаємо, 7 грудня 2016 року трудовий колектив ДП «Корюківське лісове господарство» висловив недовіру тимчасово виконуючому обов’язки директора підприємства В’ячеславу Чижу та вимагав відсторонити його від займаної посади. А вже за два дні, 9 грудня, колектив вийшов на перший страйк, вимагаючи звільнення керівника. Відтоді конфлікт на підприємстві лише загострюється.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register