“Наш край” проти підвищення пенсійного віку, попри шантаж із боку влади

“Наш край” вимагає припинити шантаж так званою пенсійною реформою та виконати пенсійне законодавство – осучаснити пенсії.

Про це заявив співголова “Нашого краю” Сергій Кальцев.

За його словами, замість виконання чинного закону уряд перейшов до прямого шантажу та продовжує проштовхувати пенсійну реформу.

“Сьогодні уряд ставить умову: або приймається пенсійна реформа, або пенсій ніхто підвищувати не буде. Тепер свої зобов’язання, передбачені законом, влада перетворює на ультиматуми, поставивши осучаснення пенсій у залежність від прийняття пенсійної реформи”, – зазначив Сергій Кальцев.

Він наголосив: у своїх заявах урядовці лукавлять про те, що підвищення пенсійного віку не буде.

“Уряд заявляє, що підвищення пенсійного віку не буде, але під час реалізації реформи буде підвищено мінімальний розмір страхового стажу – з 15 до 25 років. Людською мовою це означає, що уряд знайшов спосіб, як зменшити кількість пенсіонерів, формально не підвищуючи пенсійного віку. Тепер громадяни, які мали намір піти на пенсію, маючи мінімальний страховий стаж 15 років, втратять таку можливість і будуть змушені працювати на 10 років більше”, – пояснив Сергій Кальцев.

Партія звертає увагу, що в жодному разі не можна приймати пенсійну реформу на догоду МВФ. Будь-які зміни законодавства в цій сфері мають здійснюватися лише після широкого громадського обговорення та схвалення суспільством.

Як відомо, в Меморандумі про економічну і фінансову політику в розділі про пенсійну реформу влада визнає необхідність реформування пенсійної системи.

Раніше міністр соціальної політики Андрій Рева повідомляв, що 16 травня місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) відвідає Україну для узгодження пенсійної реформи.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register