Навчальний центр «Десна» отримав чотири тисячі книжок у межах проєкту «Військо читає»

2021-12-09_163637

Днями до дня заснування 169-го навчального центру імені Я. Мудрого Сухопутних військ ЗСУ «Десна» військовослужбовці отримали чотири тисячі книжок у межах всеукраїнського проєкту «Військо читає». Ініціативу реалізує громадська організація «Реформація» в партнерстві з видавництвом «Наш Формат» за підтримки Генерального штабу ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тисячу від Зеленського за вакцинацію дозволять витрачати на книжки

«Військо читає» —  просвітницький проєкт, що має на меті забезпечити військовослужбовців актуальною, якісною, сучасною літературою та популяризувати читання як вид дозвілля.  Наразі в межах програми книжки отримали понад 40 військових частин і військових навчальних закладів.

Навчальний центр «Десна» отримав книжки з військової стратегії й тактики, історичні розвідки та твори з політології, мемуари й біографії світових лідерів, твори ветеранів українсько-російської війни та зарубіжних авторів, що вже стали класиками; книжки жанру нон-фікшн, твори дитячих письменників тощо.

Передавали книжки голова ГО «Реформація» та ініціатор проєкту Владислав Кириченко та письменниця, володарка премії «Книга року ВВС – 2019» Тамара Горіха Зерня.

На думку ініціатора проєкту, військові мають бути з правильною позицією, що також залежить від інформації, яку вони споживають.

За повідомленням 169-го навчального центру «Десна»

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register