Суспільство
«Не наївся – не налижешся»: ягідний сезон у розпалі, а ціни захмарні (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/06/13509481_1103669356373183_1662723971_o-e1466431176625.jpg)
Гаряча пора ягідного бізнесу: на ринках міста можна накупити ягід на будь-який смак: стоять відерця з суницями, полуницями, шовковицею, чорницями, малиною, порічками. Продають домашню черешню і вже починає з’являтися смородина.
Саме час поповнити організм природними вітамінами. Та наїстися досхочу плодами садів і лісів можуть тільки ті, в кого є гроші.
Півлітра домашньої малини коштує десь 20 грн, за невеличку склянку чорниці бабусі просять від 7 грн, 200-грамова склянка лісової суниці – 12 грн., кілограмове відерце полуниці – 28 гривень, півлітра шовковиці обійдеться у 12 гривень, порічки – 6 грн.
Можна, звісно, й поторгуватися, проте власники ягідного бізнесу, а це переважно бабусі із сіл, неохоче знижують ціни.