Небюджетна організація допомагатиме місцевій владі

У Чернігові днями до Єдиного державного реєстру було внесено дані про проведення державної реєстрації юридичної особи – Агенції регіонального розвитку Чернігівської області (АРР Чернігівської області).

Про це ЧЕline повідомили в прес-службі Чернігівської ОДА.

Таким чином де-юре утворено нову неприбуткову небюджетну установу, що допомагатиме місцевій владі втілювати державну регіональну політику та регіональну стратегію розвитку.

Відповідно до положення, агенція працюватиме як офіс із надання консультацій із підготовки та реалізації програм і проектів регіонального розвитку та має на меті сприяння підвищенню інвестиційної привабливості регіону.

На переконання урядовців, які створили типове положення для таких організацій по всій країні, робота агенції сприятиме посиленню інституційної спроможності регіону з досягнення цілей розвитку.

Агенція має стати осередком співпраці між державним, приватним і громадським секторами, зокрема тому, що її співзасновниками є як державні, так і неурядові організації: громадська організація «Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області», Чернігівська обласна державна адміністрація, Чернігівська обласна рада, Чернігівська регіональна торгово-промислова палата і Чернігівський національний технологічний університет.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register