Суспільство
Нещеплених дітей можуть не пускати до шкіл і дитсадків
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/kor1-e1516098786869.jpg)
Виникла в Україні ситуація із захворюваннями на кір спонукала мерію написати розпорядження «Про заходи щодо недопущення кору в організованих дитячих колективах міста Чернігова».
Суть розпорядження на ранковій нараді пояснив мер Владислав Атрошенко.
«Симптоми кору не страшні, а от наслідки страшні. Навіть можливі летальні. Ми як міська рада не можемо вживати примусових заходів щодо щеплення. У нас поки що немає жодного випадку захворювання, але якщо буде хоча б один, ми залишаємо за собою право заборонити ходити в школи і дитячі садочки нещепленим на кір дітям. Зараз просимо, будь ласка, в кого немає щеплення – пройдіть його», – сказав мер.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.