Суспільство

Нові супутникові знімки свідчать про активність військ Росії біля кордону України – CNN

Нові супутникові знімки свідчать про посилену активність російських військ, розміщених поруч з північно-східним кордоном України з Росією.

Як пише «Європейська правда», про це повідомляє CNN, наводячи дані від приватної компанії Maxar; знімки були зроблені 20 лютого.

За оцінкою компанії, яка вже деякий час відстежує переміщення російських військ поруч з українським кордоном, «на північний захід від Білгорода та біля Солоти і Валуйок у Росії спостерігаються численні нові розгортання сил на місцевості».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські війська біля північного кордону: чи варто мешканцям Чернігівщини боятися нападу (Відео)

Ці території розташовані за близько 35 км від кордону.

«Ця активність відрізняється від розгортання підрозділів, які спостерігались раніше… Донедавна вони розміщувалися на або поруч із гарнізонами та навчальними полігонами. Зараз (у неділю) більшість підрозділів і допоміжного спорядження у Солоті від’їхали, і по всьому району можна бачити сліди транспортних засобів і конвої бронетехніки», — зазначає компанія.

У місцях, де ще минулої неділі розміщувалися значні сили, їх майже не залишилося.

Деяку військову техніку помітили на схід від Валуйок, приблизно за 15 км від кордону з Україною.

CNN окремо встановив геолокацію кількох відео, що з’явились у мережі на вихідних, на яких видно рух великих колон з танками, гаубицями й бронетехнікою в районі Білгорода.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button