Суспільство

Новий рік по-чернігівськи: святкова історія (конкурсна робота № 21)

Святковий конкурс «Новий рік по-чернігівськи», який оголосили ЧЕline спільно з Grill Pub, триває. І вашій увазі наступна конкурсна робота, яку нам надіслала Людмила Сіляєва. 

Дива в Новорічнії свята… Вірте!

Новий рік… Свято наближається… Шампанське, мандарини, бенгальські вогні… Всі з нетерпінням чекають цього свята. Не залежно від віку, статі та національності.

Це якраз той самий період, коли збуваються найзаповітніші мрії, найжаданіші бажання. У Новорічні свята абсолютно все під силу, та навіть більше.

Всі вітають одне одного і бажають всього найліпшого, бо знають, що це “найліпше” обов’язково прийде, скоріше, ніж цього чекаєш. У цей час особливо хочеться вірити у диво, у Дідуся Мороза, у свято. І навіть дорослі вірять у існування казки, що особливо важливо. Адже у дорослому та зрілому віці вже важче повірити у чудеса. Бо більшість людей за плечима мають важкий життєвий досвід, певні ситуації неприємного характеру, які роблять їх серця більш закритими, та, можливо навіть, жорстокими.

Маленька Марічка жила мрією… Мрією про велику справжню сім’ю: мама, тато, братики-сестрички і собаку, який спав би з нею в ліжку,а рано-вранці будив замість будильника, та охороняв би всіх членів родини,. Вона сподівалась, що одного прекрасного сонячного дня по неї прийдуть. Дивовижно, але в такому віці діти частіше, на жаль, мріють про телефони, комп’ютери, планшети, а тут… Звісно, матеріальні цінності значно легше подарувати, ніж любов, повагу, увагу.

Не один рік підряд дівчинка писала листи Дідові Морозу, і не дивлячись на те, що отримувала в подарунок зовсім не те, що хотіла, продовжувала вірити в його існування.

І одного ранку Марічка нарешті почула: “Прокидайся, Марічко! По тебе прийшли!” Перше, про що вона подумала, було те, що Мороз-чарівник нарешті зробив такий довгоочікуваний подарунок. А те, що не дарував раніше – мабуть, поводилася неналежним чином. Хоча ніколи та нікому клопоту вона не завдавала.

Це, звісно, був найкращий Новий рік у її житті, такому ще недовгому, та такому дорослому житті. Всі насправді були щасливі. Адже ніякі матеріальні блага нікому та ніколи не замінять і не зможуть замінити справжню сім’ю, стосунки, щасливі моменти та любов.

Головне – завжди вірити у краще, не втрачаючи надію та не опускаючи руки за жодних життєвих обставин. І все буде добре у кожного з нас!

НАГАДУЄМО – ВЗЯТИ УЧАСТЬ МОЖУТЬ УСІ, ТРЕБА ЛИШЕ ВВІМКНУТИ УЯВУ!

Умови:

  1. Гарненько подумайте про те, чим для вас є Новий рік?
  2. Створіть ваш власний новорічний шедевр – історію, малюнок, фото, кліп, пісню, вірш – що завгодно! Ваша уява не обмежена нічим! Головна умова – щоб це було ОРИГІНАЛЬНО та КРЕАТИВНО. Формат довільний!
  3. Надішліть нам своє «творіння» з приміткою «Новий рік по-чернігівськи» на пошту ([email protected]), у приватні повідомлення (https://www.facebook.com/cheline.com.ua/), або поштою – 14000, м. Чернігів а/с 37 (з позначкою на конверті «Конкурс. Новий рік по-чернігівськи»). Також обов’язково вказати номер свого телефону для комунікації з вами.
  4. Підпишіться на нашу сторінку (https://www.facebook.com/cheline.com.ua/) та сторінку нашого спонсора (https://www.facebook.com/grillpub.cn/).
  5. Поставте лайк і зробіть репост цього конкурсу та не видаляйте до фіналу розіграшу.

Найоригінальнішу роботу обере журі.

Окрема номінація «Народна симпатія» буде визначена шляхом голосування лайками на цій сторінці після отримання робіт учасників.

І найголовніше – ПРИЗИ!

Переможець отримає сертифікат на 1000 гривень до ресторану Grill Pub.

Переможець у номінації «Народна симпатія» — 500 гривень від ЧЕline.

Окрім того!!! Титулована чернігівська спортсменка Ольга Бібік, яка увійшла до складу журі, визначить свого фаворита! Автор історії, яка найбільше сподобається Ользі Бібік, отримає від неї презент!

Приймаємо конкурсні роботи до 20.00 години 25 грудня.

26 грудня буде оголошено голосування за кращу роботу в номінації «Народна симпатія», яке триватиме до 17.00 години 26 грудня.

ВИЗНАЧЕННЯ І ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ВІДБУДЕТЬСЯ 27 ГРУДНЯ.

Телефон для довідок: +38 (068) 188-07-25.

Відчуйте новорічний настрій разом із ЧЕline!

Спонсор конкурсу: ресторан Grill Pub, м. Чернігів, вул. Шевченка, 31а.

66774593_402133510418229_7585484141106298880_n-2

Ще статті по темі

Back to top button