Новий шкільний автобус придбала Городнянська ОТГ

shkilnyj-avt.

Школярів Городнянської громади перевозитиме новий автобус «АТАМАN». Його вже отримав відділ освіти Городнянської міської ради.

Вартість автобуса становить 1 млн 845 тис. грн. Із них міський бюджет виділив 663 тис. 800 грн, а кошти в сумі 1 млн 181 200 грн громада отримала у вигляді субвенції з державного бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Корюківській громаді новий шкільний автобус

За інформацією міськради, на сьогодні парк шкільних автобусів налічує 12 одиниць. У 2018-2019 навчальному році організованим підвезенням було охоплено 485 учнів.

Як зазначив регіональний консультант із бюджетних питань АМУ Микола Силенко, який діє в рамках проекту «ПУЛЬС» за підтримки USAID, ще 3 квітня 2019 року уряд прийняв Постанову № 319 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти», якою передбачено цільову субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання, зокрема, шкільних автобусів ‒ 325 млн грн.

Кошти спрямовані обласним бюджетам та розподіляються рішеннями облдержадміністрацій між районними бюджетами та бюджетами міст обласного значення й ОТГ. Відповідно до зазначеної постанови, для Чернігівської області передбачено 8 268,5 тис. грн. саме на закупівлю шкільних автобусів. Розпорядженням голови Чернігівської ОДА від 20 травня 2019 року здійснено розподіл цих коштів між чотирма районними бюджетами (Борзнянський, Менський, Н-Сіверський, Ріпкинський) та трьома бюджетами ОТГ. Таким чином, у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету та з урахуванням власного співфінансування парк шкільних автобусів поповнять Городнянська, Кіптівська та Остерська ОТГ.

Чернігівське РВ АМУ

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register