Суспільство
Обіцянки-цяцянки: влада знову підвищує тарифи
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/05/563b1e5fa349e-e1463831061484.jpeg)
Над питанням про підвищення комунальних тарифів наразі розмірковують депутати на засідання виконкому Чернігівської міськради.
І це незважаючи на початок передвиборчих перегонів та традиційні обіцянки кандидатів не підвищувати комуналку.
Зараз триває обговорення щодо зміни тарифів на квартплату. Серед пропозицій – підняти вартість до 2.69 грн за метр для будинків КООП ЖЕКу. Його лобіює заступник мера Олександр Кириченко.
Не понимаю, что творит гор.совет! Атрошенко же обещал не поднимать больше тарифы! В городе становится жить все сложнее (( Пусть губернатор у нас один из самых богатых в Украине, но область — одна из самых бедных.. Где люди должны брать денег на коммуналку еще больше?