«Обленерго» змінило номери для передачі показань лічильників
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/1466834-e1580285702189.jpg)
АТ «Чернігівобленерго» повідомило про зміну номерів телефонів для передачі показань електролічильників задля надання ширших можливостей для населення Чернігівщини.
Відтепер, щоб скористатися сервісом автоматичного збору показань електролічильників (автовідповідачем), замість номера 654-902 слід набирати номер 772-902 (багатоканальний, цілодобово, без вихідних).
Люди ж поважного віку, яким недоступні високотехнологічні засоби зв’язку, замість номера 654-903 мають набирати номер 772-903 (багатоканальний, працює в два останні робочі дні місяця та перші три робочі дні місяця з 8:00 до 17:00).
Решта багатоканальних телефонних номерів – 772-901 та 0-800-210-31 – залишаються без змін (цілодобово, без вихідних).
Окрім цього, для передачі показань лічильників можна скористатися низкою інших сервісів:
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv