Пакунок малюка: що зміниться цього року

181019_news_12-53-1078x748

У грудні минулого року уряд вніс зміни до програми реалізації пакунка малюка, ухваливши відповідну постанову. Згідно з нею, має бути удосконалено порядок планування обсягів, доставки, видачі одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка».

А от безпосередньо вміст пакунків буде той самий. Як і минулого року, пакунки запаковують згідно з постановою Кабміну, і визначені раніше 25 найменувань так і залишились без змін. Єдине оновлення – покращення якості вмісту пакунка, оскільки минулого року були нарікання саме на якість речей. Управління ООН з обслуговування проектів – ЮНОПС – що, власне, і займається закупівлею пакунків, змінило постачальника, і на кінець 2018 року питання якості вирішено.

«Наразі проводиться підписання нової угоди з ЮНОПСом, визначається вартість. Реалізація програми продовжиться в Україні і, відповідно, в Чернігівській області», – розповів директор департаменту соціального захисту Чернігівської ОДА Олег Русін.

Зазначимо, згідно з програмою, вартість пакунка малюка мала б становити приблизно п’ять тисяч, однак разом із транспортними послугами пакунок коштував близько 3300.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register