Перші поліцейські станції незабаром запрацюють у громадах Чернігівщини

policeyski_stancii_3

До кінця року у Городнянському та Чернігівському районах планують запустити поліцейські станції.

Мета проекту – забезпечити постійну присутність поліції в громадах. Це дозволить правоохоронцям швидше та якісніше реагувати на повідомлення громадян, запобігати та протидіяти злочинності.

Важливо, що дільничний офіцер житиме в громаді та обслуговуватиме виключно територію ОТГ, а не чверть району. Відтак це дозволить посилити комунікацію з населенням та місцевою владою і зробити громаду максимально безпечною для мешканців.

Загалом близько половини сформованих громад області готові долучитися до проекту «Поліцейський офіцер громади» та відкрити поліцейські станції.

Поліцейські щодня патрулюватимуть територію, проводитимуть профілактичні заходи,  пов’язані із відвідуванням помешкань громадян.

policeyski_stancii_2

Завдяки тісній співпраці із населенням поліцейським вдається отримувати інформацію, що допомагає попереджати та розкривати злочини.

Заступник начальника Управління превентивної діяльності Олег Флюгерт та заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції УПД Костянтин Фещенко днями побували в Тупичівській та Олишівській громадах. Вони зустрілися з головами ОТГ, перевірили стан приміщень, де знаходитимуться майбутні станції.

Костянтин Фещенко з керівником Олишівської громади Сергієм Мальцем обговорили відкриття поліцейської станції

Обидві станції перебуватимуть у адміністративних будівлях громади, проте кожна матиме свій окремий вхід. Найближчим часом їх обладнають комп’ютерною технікою, а дільничні офіцери громади будуть забезпечені службовим транспортом.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register