Підготовка до ЗНО: як отримати паспорт громадянина України вперше

ЗНО2020

Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області нагадує, що, відповідно до інформації Українського центру оцінювання якості освіти, встановлено такі терміни реєстрації для участі в ЗНО, а саме:

з 03 по 24 січня 2020 року – реєстрація на пробне ЗНО;

з 03 лютого по 24 березня 2020 року – реєстрація на ЗНО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗНО-2020: завдання та графік проведення

Для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні треба виконати низку послідовних дій, зокрема підготувати необхідні документи, одним із яких є паспорт громадянина України.

Отже, як отримати паспорт громадянина України вперше в 14 років?

  • зареєструватися в електронній черзі на офіційному сайті Державної міграційної служби України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/online.html . Обираючи підрозділ, звертаємо Вашу увагу на те, що вперше (ID-картка) оформлюється за місцем Вашої реєстрації.
  • з’явитися у вказаний час до обраного підрозділу з пакетом документів, а саме: паспорти громадян України обох батьків, свідоцтво про народження та ідентифікаційний код.

Звертаємо увагу, що надання послуги з оформлення паспорта громадянина України вперше при досягненні 14-річного віку здійснюється БЕЗКОШТОВНО, а термін виготовлення паспортного документа становить 20 робочих днів!

Докладнішу інформацію можна отримати на офіційному сайті Державної міграційної служби України за посиланням: https://bit.ly/2LhSGhO

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register