На Болдиній горі у Чернігові встановлять електронно-інформаційне табло

12260_800x600_22289576

На придбання та встановлення електронно-інформаційного табло з іменами чернігівців, загиблих у Другій світовій війні, буде спрямовано 450 тисяч гривень. Відповідні зміни до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова внесені на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Раніше обговорювалося, що такий електронний пристрій може бути встановлений у підніжжя Болдиної гори, зліва від початку сходів до Меморіалу Слави та Вічного вогню.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко доручив управлінню архітектури та містобудування міськради додатково вивчити інші пропозиції, які надійшли. Зокрема, щодо встановлення біля електронно-інформаційного табло ще й меморіальних плит з іменами чернігівців, загиблих у воєнні роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Додаткові маршрути на «Яцево», перекриття доріг і встановлення електронного табло: в міській раді засідав виконком (Відео)

– Була пропозиція й моя. Винести все наверх, безпосередньо на саму Болдину гору. Вздовж алеї, яка йде від меморіалу до зупинки громадського транспорту, поставити належну кількість цих плит. В принципі, поставити там також і інформаційне табло. Так було б логічніше, – зазначив він.

Міський голова запропонував розпочинати роботи зі встановлення саме електронного табло – оскільки встановлення меморіальних плит має свої складнощі. До прикладу, можливі коригування списків загиблих, і тоді доведеться перероблювати плити, що понесе додаткові проблеми. Крім того, ще можуть бути нюанси по викарбовуванню імен, які наноситимуться дрібним шрифтом.

– Є певні обмеження по шрифту і кількості прізвищ, які можуть бути  викарбовані на меморіальних плитах. На одній плиті розміщується близько 120-140 прізвищ. Загиблих – близько 5 тисяч людей. Тобто загалом тоді потрібно буде орієнтовно 40 таких плит. Тож пропоную розпочати роботи з інформаційного табло та встановити його біля Вічного вогню, а не у підніжжя. Хоча ідея встановлення плит теж нормальна і можна її реалізувати, але вона є досить вартісною, – сказав він.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Прес-служба Чернігівської міської ради

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register