Покупки з подвійною вигодою: як отримувати і кешбек, і бонуси.

750_500_Альфа (1)

Якщо плануєте за покупками в Епіцентр, візьміть із собою кредитку «Вигода» від Епіцентру та Альфа-Банку Україна.

 

Карантин неабияк позначився на звичному укладі життя українців. Хтось вимушений тимчасово піти у відпустку через карантинні обмеження, хтось працює з дому чи добровільно залишається на самоізоляції.

Щодня дивлячись на своє помешкання, багато хто згадує про те, що ці стіни давно не бачили ремонту. Або хоча б генерального прибирання, на яке раніше не вистачало часу. Тим паче, через складну епідеміологічну ситуацію багатьом доводиться відмовити собі й у літній відпустці. Психологи радять: аби не впадати в депресію й не піддаватись негативному емоційному впливу пандемії, корисно оновлювати інтер’єрвашого житла. І річ не про переїзди. Достатньо затіяти невеличкий ремонт: переклеїти шпалери, повісити нові штори, розставити стильні предмети декору, й помешкання одразу засяє новими фарбами.

 

На перший погляд, така “терапія” здається витратною. Але не з Епіцентром та Альфа-Банком. У нагоді вам стане популярний кешбек, який можна отримувати за покупки, і потім економити на наступних походах у торгові центри.

 

Поспішаєте за покупками – візьміть кредитку «Вигода» від Епіцентру та Альфа-Банку. Це унікальна в Україні пропозиція, коликарткаповертає не лише кешбек 1% за покупки в будь-яких магазинах чи в інтернеті, але й нараховує 1% балів за покупки в ТЦ «Епіцентр» чи в інтернет-магазині мережі.Накопиченийкешбек(за будь-які розрахунки з карткою: продукти, споживчі товари, АЗС, послуги тощо) і бали, зароблені в Епіцентрі, можна  використати на наступні покупки.

На картці доступний кредитний ліміт до 200 тисяч гривень і встановлено тривалий пільговий період- 2 місяці. Тому можна спокійно розрахувати свої можливості та вчасно погасити взяту у кредит суму. Крім того, можна скористатися моментальною розстрочкою по кредитній картці, тобто оплатити товар,а сплачувати його вартість рівними частинами. Річна ставка за розстрочку становить0,01% на 24 місяці.

 

Найголовніше – те, що хвилює багатьох, хто хоче скористатися кредитною карткою, як безпечно контролювати кредитні кошти, аби не пропустити завершення пільгового періоду або наступну оплату за розстрочкою. Уся потрібна інформація відображається в мобільному додатку Альфа-Банку ALFA-MOBILE, з якого можна не лише постійно контролювати кошти, але й просто в додатку з мобільного сплачувати кредит. Банк навіть має опцію захисту від втрати грошей через дії шахраїв, адже піклується про безпеку своїх клієнтів.

 

Отримати картку «Вигода» можна в ТЦ «Епіцентр» чи в будь-якому відділені Альфа-Банку міста Чернігова.Замовити  картку «Вигода» також можна на сайті банку: https://alfabank.ua/creditcard/vygoda/або за номером 3530 (безкоштовно з мобільного).Для цього потрібно лише надати дані паспорту та ІПН.Працівник банку доставить картку просто вам додому.

АТ “Альфа-Банк” (Україна). В Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ №61 від 05.10.2011

Реклама

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register