Поліція Чернігівщини видворяє за кордон іноземців, які порушили українське законодавство

vzptl_protokoli_2

Відділ міграційної поліції Головного Управління Національної поліції в Чернігівської області тримає на контролі діяльність іноземців, які вчинили правопорушення в регіоні. В подальшому на них чекає видворення з України або заборона на в’їзд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівська поліція затримала підозрюваних у грабежі та крадіжках ювелірних прикрас

Лише в першому кварталі 2021 року групи реагування патрульної поліції ГУНП у Чернігівській області та екіпажі Управління патрульної поліції склали на іноземців 24 адміністративні протоколи за порушення правил дорожнього руху.

Зокрема, 4 протоколи за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення — керування в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Ще 20 протоколів складено на іноземців за порушення Правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів (ст.124 КУпАП).

«Відділ міграційної поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області не дозволить іноземцям безкарно порушувати законодавство України. Наш новостворений підрозділ МІПОЛ контролює, аналізує правопорушення іноземців, а також реагує на них. Цьогоріч ми направили 37 подань до Управління державної міграційної служби в Чернігівській області на заборону в’їзду іноземцям-порушникам. Ідеться про громадян, які мали майнові зобов’язання перед Україною на момент перетину кордону, але штрафи не сплатили. Їм загрожує заборона в’їзду на територію країни терміном на 3-5 років», — розказав начальник відділу міграційної поліції в Чернігівській області Антон Милосердов.

У 2020 році поліція Чернігівщини склала понад 5 тисяч адмінпротоколів на іноземців, за січень-березень 2021 року — вже 1037 протоколів.

Поліція Чернігівської області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register