Правники Чернігівщини мірялися футбольними силами
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/71819800_541749016568334_3716819128355389440_n-e1570460476377.jpg)
Рада адвокатів Чернігівщини вдруге провела турнір з фуболу «Юридична співдружність 2019». Участь у зустрічі взяли вісім команд-представників різних правничих професій.
Гравці з’їхалися з усієї області. А гостями турніру стала збірна журналістів, яка в підсумку зайняла 4 місце. Переможцями турніру вже другий рік поспіль стала команда Пенітенціарної служби України.
За словами голови Ради адвокатів Галини Якуби, турнір носить дружній характер та покликаний об’єднати представників споріднених професій у неформальній обстановці та згуртувати їх.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові відбудеться унікальний спортивний турнір
Також вона зазначила, що започаткована минулоріч традиція продовдуватиметься і надалі, а список команд розширюватиметься представниками інших областей, які вже виявляють бажання приєднатись до турніру.