Правопорушники незаконно виловили 628 кг риби

Rezylt_lipen_2019

У липні 2019 року інспектори Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксували 134 порушення правил рибальства. Зокрема викрито 66 порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з яких п’ять — з ознаками кримінальних правопорушень. Складено 53 протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) і два — за ст. 88-1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів). З-поміж іншого складено 13 актів виявлення безхазяйного майна, згідно з якими із водойм вилучено 110 кг риби та 93 сітки.

«Усього в порушників у липні вилучено 628 кг риби та 175 заборонених знарядь лову. Накладено штрафів (за постановами судів та органів рибоохорони) на суму 20 454 гривні. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству, становить 78 581 гривню», — зазначив начальник Чернігівського рибоохоронного патруля Микола Каленюк.

Нагадаємо найрезонансніші порушення правил рибальства, які викрили державні інспектори рибоохорони впродовж липня.

Так, 2 липня на р. Десна поблизу с. Соколівка Козелецького району виявлено жителя м. Чернігів, який промишляв забороненим знаряддям лову. За допомогою сітки правопорушник виловив 15 кг риби: синець — 87 шт., судак — 7 шт., плітка — 10 шт., плоскирка — 9 шт., білизна — 1 шт., лящ — 6 шт. та окунь — 1 шт. Завдано збитків рибному господарству України на суму 13 413 грн. Складений протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП направлено до Козелецького районного суду для притягнення винуватої особи до відповідальності. Відомості про кримінальне правопорушення Нацполіція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рибоохоронний патруль затримав рибалку-порушника

3 липня в с. Дніпровське викрито жителя с. Брусилів. Громадянин перевозив 370 кг риби різних видів. Документів, які підтверджували б законність придбання водних біоресурсів, та сертифіката якості у чоловіка не було. На правопорушника складено протокол за ст. 88-1 КУпАП. Матеріали справи передано для винесення рішення до Чернігівського районного суду.

27 липня викрито жителя м. Чернігова, який виловлював рибу забороненими знаряддями лову з човна на озері поблизу с. Іванівка Чернігівського району. Порушник за допомогою двох сіток виловив 15 кг риби: білизна — 1 шт., судак — 13 шт., щука — 3 шт., окунь — 21 шт., плітка — 10 шт., синець — 33 шт. і плоскирка — 9 шт. Збитки, завдані рибному господарству, становлять 12 223 грн. На місце вчинення правопорушення викликали слідчо-оперативну групу Чернігівського ВП ЧВП ГУНП в Чернігівській області. Відомості про кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Матеріали адміністративної справи за ч. 4 ст. 85 КУпАП направлено до Чернігівського районного суду.

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register