Суспільство
Прес-конференція заступника міністра оборони в Чернігові: сум і ганьба
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/07/13735518_1140615472678571_3533437530718672060_o-e1469616616566.jpg)
На жаль, українська армія все ще знаходиться в руках солдафонів.
Це показав виступ на прес-конференції заступника міністра оборони Ігоря Долгова в Чернігові.
Його спіч тривав всього кілька хвилин. Єдине, про що повідомив Долгов, – приїхав на Чернігівщину, аби вивчити досвід прикордонної області, що є північним оборонним центром України.
На жодне із запитань місцевих медійників заступник міністра не дав конкретної відповіді. Лише зазначив, що Чернігівщина стане першою областю, де застосовуватимуть нові підходи до роботи військкоматів.