Призов до армії на Чернігівщині триває: плани та їх виконання

1499448477_024[1]

Призовні комісії області мають прискорити свою роботу. Наступного тижня, згідно з перерозподілом завдань, Чернігівщина має мобілізувати 121 особу.

Про це було наголошено сьогодні під час розширеного засідання профільної комісії, яку проводив заступник голови ОДА Сергій Сергієнко. У режимі відеоконференц-зв’язку в нараді взяли участь представники районів.

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Чернігівської ОДА.

Загалом до лав Збройних сил та інших військових формувань України від області повинні піти понад 480 осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Призов-2018: куди відправлять юнаків

Наразі план весняного призову вже виконали у Сновському районі, наближається до фінальної позначки й Сосницький. Натомість трохи більше 30% від потреби в Бахмацькому та Срібнянському районах, такі ж показники й у містах обласного значення.

—  Минулоріч область стовідсотково виконала план з призову. Цьогоріч теж до цього маємо прагнути. Звертаю увагу на необхідність посиленої роботи в містах обласного значення. З практики: що більше місто — то повільніший призов, — наголосив Сергій Сергієнко. — Маємо активно працювати й в напрямі національно-патріотичного виховання та підтримки родин бійців АТО.

Принагідно районам нагадали про підготовку до командно-штабного навчання з територіальної оборони, яке заплановане на середину червня.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register