Програма монетизації субсидій після виборів має бути розширена – депутат облради

Грозенко 04.03

*Актуально

Програму монетизації субсидій варто розширити цього року. Про це повідомила депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Ірина Грозенко.

За її словами, монетизація субсидій та, ширше, усіх пільг є однією з програмних вимог «Нашого краю». Нарешті цей процес рушив з місця після втручання Президента Петра Порошенка.

«За ініціативи Президента влада з березня 2019 року проводить масштабну монетизацію житлової субсидії. Із 1 березня Уряд розпочав видавати готівкою житлову субсидію пенсіонерам разом із осучасненою пенсією. Із 12 березня усі інші отримувачі субсидій будуть отримувати монетизовану субсидію у відділеннях Ощадбанку», – зазначила Ірина Грозенко.

Вона підкреслила, що представники партії підтримують цю соціальну ініціативу влади і сподіваються, що вона не зупиниться на цьому і буде й надалі запроваджувати реформи в інтересах людей. Після субсидій монетизація має бути поширена й на пільги.

Партія «Наш край» закликає владу зробити все, щоб громадяни отримали субсидію вчасно та зручно, без черг і зайвих клопотів. «Ми закликаємо владу зробити монетизацію субсидій та пільг постійним соціальним інструментом підтримки громадян, і посилити цей напрямок після виборів», – підкреслила Ірина Грозенко.

         Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register