«Птахи – це ще гірше, ніж коти. Це страшне»: Атрошенко – про «ноу-хау» в пісочниці (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/75513469_419972938688595_7615682799193817088_n-1-e1573552926752.png)
Дерев’яний грибок дитячої пісочниці, що біля багатоповерхівки по вулиці Єськова, 14, не витримав випробування часом. На черзі – дерев’яний стовпчик, який був «ніжкою гриба». Стовпчик знизу вже почав гнити, тож становить певну небезпеку для дітей.
На це сьогодні, 12 листопада, звернули увагу під час ранкової наради в Чернігівській міськраді.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атрошенко перед зустріччю з Гончаруком розкритикував уряд
Виявилося, що мешканці багатоповерхівки мали намір «апгрейдити» стовпчик у пісочниці годівничкою для птахів. Утім, ця ідея викликала неоднозначну реакцію серед комунальників. Міський голова Владислав Атрошенко теж порадив ще раз подумати стосовно доцільності втілення цієї ідеї.
«Потім діти будуть у піску копатися під годівницею. Я поки батьком не став, не знав, що птахи – це гірше, ніж коти. Це страшне. Там зарази стільки у тих птахів. Різної. Тож ви подумайте ще», – зазначив Владислав Атрошенко.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv