Рада планує збільшити штрафи за відмову пільговикам у проїзді

c03fcfb03b829e142bde3ad694dfcff8b9ece9fe

Верховна Рада ухвалила за основу законопроект №1004 про збільшення штрафів за безпідставну відмову перевізників у пільговому проїзді в громадському транспорті. Відповідне рішення підтримав 231 народний депутат, передає УНН.

Метою проекту закону про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян є мінімізація випадків безпідставної відмови водіїв автомобільних транспортних засобів, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від передбаченого законом пільгового перевезення громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пільгами на газ користуються понад 39 тисяч домогосподарств Чернігівщини

Як доповів один з авторів законопроекту, народний депутат Максим Бурбак, наразі штраф за відмову в пільговому перевезенні пільговиків становить 136 грн, що дозволяє водіям маршрутних таксі масово відмовляти в пільговому проїзді, зокрема, ветеранам АТО. Законопроект же збільшує штраф до 2550 грн.

Утім, під час обговорення народні депутати висловили думку, що технічне підвищення штрафів не вирішить проблему, оскільки перевізники не отримують компенсацію за перевезення пільговиків. Тож, парламентарі мають розробити і ухвалити комплексний закон.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register