Ремонтники не можуть усунути порив водогону через приватну забудову (Фото)

36121339_1997952880279485_5496082061699579904_n

Другу добу працівники КП «Чернігівводоканал» усувають порив водогону по проспекту Миру, 129. І проблема не в складносплетенні комунікацій, а в тому, що на шляху ремонтників постала приватна забудова. Хто і коли збудував прибудову до будинку та залізобетонний паркан на шляху міського водопроводу діаметром 100 мм, вияснити не в межах компетенції працівників «Водоканалу». Але для ремонту водопроводу потрібно зносити паркан, а можливо, і саму прибудову, інакше, мешканці провулку Олени Білевич і надалі залишатимуться без питного водопостачання.

Власниця будинку наголошує, що придбала його у власність у такому вигляді. Тобто, хтось свого часу спокійно узаконив будівлю в охоронних межах водопроводу. Скільки коштувало таке узаконення – важко сказати, а от те, що відновлення водопостачання провулку стане громаді Чернігова «в копієчку» – ми вже бачимо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівська пенсіонерка облаштувала територію біля свого під’їзду

Нажаль, такі випадки непоодинокі. В Чернігові чимало приватних домогосподарств порушили охоронні межі водопроводу та каналізації. На каналізаційних колекторах значного діаметру зведено ресторани та гаражі. А як валиться бетонний колектор, мабуть усі бачили на прикладі Прилук та Чернігова.

Безпрецедентний випадок у Чернігівському районі: тут виділили земельну ділянку під приватну забудову прямісінько на магістральному водогоні діаметром 500 мм.

Десь Водоканал встигає відреагувати, а десь навіть і не знає про проблему, як у випадку з будинком по Миру, 129.

Щодо проспекту Миру, 129 – наразі готується демонтаж паркану, але, якщо добратися до місця пориву не вдасться – доведеться приймати більш серйозні рішення.

Джерело: інформаційна служба КП «Чернігівводоканал»

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register