Суспільство
Розписні пряники з Менщини смакують бійцям в АТО
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/1-3-e1510051512752.jpg)
Користувачка Facebook Тетяна Магдич подякувала жителям села Блистова, що в Менському районі. Під час «Пряникового вікенду» вони розмалювали пряники для військових, котрі боронять мир на сході нашої держави.
«Дякуємо нашим ріднeньким блистовчанам за такі гарні, смачні пряники, створені з любов’ю для нас, у них сяють ваші посмішки, в них закладeна ваша енергія, енергія добра та миру, частішe виробляйтe нам таку смакоту – і пeрeмога тоді будe скоро. Щe раз дякуємо, наша родино», – йдеться в пості.
Натомість менянка Вікторія Неруш повідомила, що розписними пряниками із Блистової вже смакують на передовій.