Суспільство
Рятувальники Чернігівщини запобігають пожежам в екосистемах
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7978-780x470.jpeg)
Щоденні рейдові відпрацювання, які проводять рятувальники Чернігівщини направлені на навчання громадян правилам пожежної безпеки під час перебування в екосистемах.
Співробітники ДСНС нагадують жителям населених пунктів до яких наслідків може призвести ігнорування цих правил, а також виявляють паліів сухостою та складають на них адмінпротоколи згідно з чинним законодавством.
Про це повідомляють у головному управлінні ДСНС в Чернігівській області.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7979-856x642.jpeg)
Нагадуємо, що за самовільне випалювання сухої рослинності педбачено штраф від 3060 до 6120 гривень.