Суспільство

Шахове свято для молоді від учасника АТО (Фото)

2-3 листопада в Чернігові в приміщенні КДЮСШ №1 відбулися змагання Відкритого Кубку області з активних шахів серед молоді.

Ініціатором проведення турніру став учасник АТО Андрій Леоненко: «Я давно мріяв організувати такий турнір для молоді, та вдалося зробити це тільки зараз. На думку учасників цей турнір став справжнім шаховим святом для молодих поціновувачів шахової гри».

На турнір приїхали учні та студенти стаціонару Чернігова, Ніжина, Носівки та Києва. Всього у змаганнях прийняло участь 62 молодих шахісти із них; 52 юнаки та 10 дівчат. У командних змаганнях прийняло участь 22 команди.

Спонсором змагань виступила політична партія «Наш край» яка виділила на проведення змагань 4 тис. гривень.

Змагання проводилися як в особистій першості та і в командному заліку. Переможці у командному заліку отримали Кубки, а в особистій першості переможці отримали грошові премії.

В підсумку перемогу серед хлопців виборов Глеб Буфін кандидат у майстри спорту, до речі вихованець спорт школи. Серед дівчат  перемогу святкувала Діана Божкова. А в командному заліку кращими стали Євген Гуменюк та Богдан Фещенко.

В подальшому у планах спортшколи провести змагання Всеукраїнського рівня.