Суспільство
Ще одна громада Чернігівщини відмовилася від УПЦ
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/293047593_7697257510348024_7812676980048665955_n-e1657509817545.jpg)
Ще одна громада в Чернігівській області перейшла з УПЦ в ПЦУ. А саме – віряни Холмів Корюківського району більшістю голосів проголосували за відмову від московського духовного шлейфу.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє чернігівський журналіст Василь Чепурний.
«Як повідомив корюківський священик отець Нестор, у Холмах пройшли збори, на яких переважною більшістю голосів прийнято рішення про перехід Михайлівської парафії в Православну Церкву України», — зазначає Василь Чепурний.
За словами журналіста, місцевий священик поки не визначився, чи підтримує волевиявлення громади.