Швидкочитання: вас навчать швидше мислити
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/00000627-777x437-e1513238050679.jpg)
Напередодні Нового року ми згадуємо все хороше та позитивне, намагаємося забути неприємності, стерти з пам’яті прикрі моменти.
І для тих, хто бажає навчитися робити це правильно та продуктивно, а також прагне потренувати мозок, пришвидшити обробку інформації, на яку завжди бракує часу, дізнатися, як читати вдвічі, втричі більше книжок, швидко мислити, приймати рішення та генерувати ідеї, в Чернігові відбудеться доречний тренінг.
24 грудня до Центру «Оригамі» завітає Антон Сподін – дипломований психолог, автор книги «Шульте за секунду», сертифікований тренер по «Мегашвидкочитанню» з 6-річним досвідом викладання, автор освітніх методик, переможець у номінації «Майбутнє тренінгового ринку» на Київському міжнародному фестивалі тренінгів.
Докладну інформацію про зустріч ви можете отримати на офіційній сторінці Центру «Оригамі» в Facebook і за телефоном 093 327 88 89. Кількість місць обмежена.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.