Суспільство

Сіла на цитрусову «дієту»: жителька Чернігівщини народила дитину вагою майже 5 кілограмів

Жителька Чернігівської області народила немовля, вагою майже 5 кілограмів та зростом 60 см. Медики зауважують, що такі параметри малюки зазвичай мають у два-три місяці. 

Про це пише gorod.cn.ua

37-річна Тетяна Акулова родом із Семенівки Новгород-Сіверського району Чернігівської області народила дитину, вагою 4 кілограми 940 грамів та зростом 60 сантиметрів. Вона зізнається, що всю вагітність їла цитрусові та овочі. Жінка зазначає, що вона намагалась не зловживати калорійними продуктами, щоб не поправитися. 

Тетяна каже, що її чоловік-військовий наполягав, щоб жінка їла за двох. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У дитсадках Чернігова працюватимуть групи раннього віку

«Віталик служить давно, ще до початку повномасштабної. У лютому-березні стояв на обороні Чернігова. 3 Віталиком разом п’ять років, і майже одразу стали планували другу дитину. Не виходило. Почалася війна, вирішили відкласти це питання. Що вже вагітна, довго навіть і не підозрювала. Була слабкість, але списувала все на нервовий стан. Хвилювалась через мамину хворобу. І ситуацію в країні. У серпні минулого року для роботи пішла проходити медичну комісію. Здаю аналізи і дізнаюся, що в мені живе Богданчик», — каже жінка. 

Тетяна розповіла, що її старший син теж народився із вагою понад 4 кг. Зараз йому вже 11 років. Жінка зазначає, що через великий розмір дитини вона вирішила народжувати у Чернігові. Коли вона повідомила чоловіку, що в нього народився син, він заплакав від щастя. 

«1 березня на третьому УЗД мені сказали, що дитинка велика. Уже тоді, за місяць до пологів, була вага три кілограми 800 грамів. Народила 4 квітня, як і підрахувала Ірина Сучко, мій гінеколог з Семенівки. Народжувати в чернігівському пологовому наполіг чоловік. Вважає, там безпечніше. Тому до пологів кілька тижнів жили з Олексієм у Наталі, моєї сестри-близнючки, у Чернігові», — каже породілля. 

Зараз мати та немовля добре почуваються та готуються до виписки з лікарні. Жінка зазначає, що всі речі, які вона купила немовляті на нього уже замалі, а тому довелось купувати обновки. 

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button