Синоптики розповіли про погоду на Новий рік

погода-Новий-рік-1024x768

Завідувач відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Вазіра Мартазінова зазначає, що 31 грудня та 1 січня очікується потепління. Температура в столиці на Новий рік буде в межах від -2 до -4°С. Можливий мокрий сніг.

Трохи холодніше – близько -5°С – на сході і півночі країни, а також у центральних областях. Тут не виключені снігопади. 0 градусів і мокрих опадів варто чекати на півдні.

Сніг у Карпатах на новорічні свята буде нестійким через високі температури, зазначила Мартазінова. У західних регіонах стовпчик термометра не опуститься нижче -4ºС.

А потім, за прогнозом синоптиків, свята пройдуть у більш зимовій атмосфері. Після Нового року температура вночі сягне -17ºС.

Згідно з прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, готуватися треба до ще нижчих температур.

Ця зима буде з морозами до -30ºС. Але є надія, що почнуться вони після святкової ночі. Синоптик обіцяє до -5ºС на Новий рік, сильні снігопади перед святом і після нього.

Погода буде в межах норми для початку січня. Втішний прогноз дає і завідувач відділу синоптичної метеорології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух. За її словами, зима буде теплою, із середніми температурами на 2-3 градуси вище норми.

Джерело: «Комментарии.ua»

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register