Сіверянину довелося сплатити борг з аліментів з-за кордону

85533db92bbf00d3a42364a5839ca43c

Аліментний борг на Чернігівщині довелося сплачувати з-за кордону. Так, попри відсутність неплатника в країні, державні виконавці через 50-тисячну заборгованість застосували до нього примусові заходи та змусили чоловіка розрахуватися з дитиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де на Чернігівщині не шкодують коштів на аліменти?

Боржник, перебував за межами країни, коли працівники Менського районного відділу державної виконавчої служби обмежили його у низці свобод, а саме: у праві виїзду за кордон, у полюванні, користуванні зброєю та керуванні транспортними засобами. Крім того, фахівці юстиції арештували банківські рахунки та майно неплатника, а також додали його до Єдиного реєстру боржників (https://erb.minjust.gov.ua/). До речі, до цієї електронної системи потрапляють відомості про батьків, сумарний аліментний борг яких перевищує суму відповідних платежів за 4 місяці.

«Завдяки законодавчим санкціям чоловік переглянув своє ставлення до виконання батьківського обов’язку. Заборони правників усе ж таки змусили неплатника повернути родині 50 тисяч гривень. Ця ситуація доводить, що від законодавчих важелів впливу не вдасться сховатися в іншому місті чи навіть країні. Єдиний вірний вихід – не ігнорувати фінансові потреби дитини, а регулярно сплачувати присуджені кошти», – зазначила Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Сектор комунікації з громадськістю Північно-Східного міжрегіонального управління

Міністерства юстиції (м. Суми)

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register