Скільки в липні заробили чернігівці: офіційні цифри

Young woman in classic blue jacket holding banknotes near face isolated on grey background.Portrait of a successful businesswoman in suit holding bunch of money banknotes and looking at camera

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в липні 2021 року становила 11 547 грн. Це в 1,9 раза перевищує мінімальну заробітну плату (6000 грн) і на 21,4% вище ніж рік тому.

Реальна заробітна плата (з урахуванням змін споживчих цін), порівняно з липнем 2020 року, зросла на 9,6%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, яка зарплата в Атрошенка

Найвищий рівень оплати праці зафіксовано на підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів (19 588 грн), виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення (17 393 грн), в установах державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування (16 322 грн), на підприємствах складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту (15 781 грн), в установах фінансової та страхової діяльності (14 770 грн), на підприємствах із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (14 255 грн).

Найменшою була заробітна плата працівників, зайнятих у тимчасовому розміщуванні й організації харчування, у виробництві меблів, іншої продукції, ремонті та монтажі машин й устаткування, у сфері творчості, мистецтва та розваг, де нарахування не перевищили 65,7% середнього рівня в економіці області.

Серед регіонів України найвищий рівень оплати праці спостерігався в м.Києві (20 956 грн), найнижчий – у Чернівецькій (11 350 грн) області.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register