Сплата аліментів не звільняє від додаткових витрат на дитину

7976f935e77a5f3b48111ea56078d108bf6f0a80

Сплативши аліменти, деякі батьки вважають, що повною мірою виконали свій обов’язок і забезпечили дитину всім необхідним. Для дійсно повноцінного та всебічного розвитку чада визначених судом коштів не завжди вистачає, тому батьки повинні обов’язково брати участь у додаткових витратах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батька, що не платив аліменти, позбавили права керувати авто

Як розповіла Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), аліменти покривають першочергові потреби малечі, проте батькам не варто забувати про супутні витрати, які вкрай необхідні під час виховання. Спортивні секції, заняття музичним або образотворчим мистецтвом – неповний перелік можливих захоплень дитини, за які доведеться платити кожному з батьків. Окрім того, можуть знадобитися кошти на витрати під час лікування в разі хвороби або ж у процесі підготовки до навчального року.

Очільниця додала, якщо один із батьків не згоден приєднатися до додаткових витрат, розмір його участі визначається за рішенням суду, з урахуванням обставин, що мають істотне значення. Додаткові витрати на дитину можуть фінансуватися наперед або покриватися після їх фактичного понесення разово, періодично або постійно.

До речі, від початку року державні виконавці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) стягнули 421 мільйон гривень аліментів, зокрема на Полтавщині –189 мільйонів гривень, Сумщині – близько 109 мільйонів гривень і понад 123 мільйони гривень дитячих коштів на Чернігівщині.

Сектор комунікації з громадськістю Північно-Східного

міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register