Спрощено отримання ID-паспорта та ідентифікаційного коду підліткам

Passport11

З 28 травня особи віком від 14 до 18 років можуть одночасно отримати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Зробити це можна у територіальних підрозділах Державної міграційної служби, центрах надання адміністративних послуг та відділах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» ДП «Документ».

Послуга ID-14 значно спростить життя підліткам та їх батькам, адже раніше потрібно було двічі збирати документи, приходити і до підрозділу Державної міграційної служби чи ЦНАП, і до Державної фіскальної служби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скоро звичні паспорти чернігівців замінять на електронні

Відтепер паспорт та ідентифікаційний код будуть міститися на ID-картці. Отримувачеві потрібно лише звернутись до територіального підрозділу Державної міграційної служби чи Центру надання адміністративних послуг за місцем проживання. Необхідність отримувати ідентифікаційний код окремо відпаде. Однак за бажання номер облікової картки платника податків можна буде оформити.

Послугу рекомендують оформляти не пізніше ніж через місяць після досягнення дитиною 14 років. ID-карту можна буде отримати протягом 20 робочих днів. Послуга запланована безкоштовною для всіх, хто отримує паспорт громадянина України вперше.

У Чернігівській області послугу ID-14 будуть надавати два центри надання адміністративних послуг, а саме ЦНАП Чернігівської міської ради та Міськрайонний ЦНАП Прилуцької міської ради.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

За повідомленням Міністерства та Комітету

цифрової трансформації України

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register